O nás


Praxe a progresivita


Jsme malá IT firma s velkým srdcem.    Ash technology se pohybuje v oblasti IT již přes 15 let s cílem nabídnout zákazníkům komplexní rozsah služeb. Za tuto dobu se toho mnoho změnilo, ale jedna věc zůstává stále stejná - neustále se vzděláváme. Zkoušíme nové věci, učíme se a zdokonalujeme se v tom, co již umíme.

Našim zákazníkům nabízíme tvorbu webových stránek, e-shopů, jejich optimalizaci, tvorbu obsahu, digitální ilustraci, grafiku i fotografii.     V IT poradenství jsme jako ryba ve vodě a umíme pomoci i s vedením projektů.


Zeptejte se  

man talking in the meeting

Partner Odoo


V roce 2021 jsme se stali partnerem platformy Odoo, moderního systému, který má přes 7 milionů uživatelů a pobočky na celém světě. Odoo je efektivním řešením pro všechny podnikately a firmy, kteří touží po jednoduchosti v každodenním hektičnu, které     k vedení firmy či podnikání až příliš často patří.  V prostředí Odoo jsme jako doma, implementaci děláme s radostí a online podpora v prvních fázích integrace je samozřejmostí.


Objevte více

Partner Shoptet 


Partnerem největší české eshopové platformy Shoptet jsme se stali v roce 2024. Shoptet je má jednoduché ovládání a přitom obsahuje spoustu funkcí, které eshopař potřebuje pro rozvoj svého prodeje. 

Součástí světa Shoptetu je mnoho služeb a doplňků, což z něj dělá doslova ráj pro každého provozovatele eshopu. 


Objevte více

Jsme tu pro Vás


Marek

konzultant 


Jakub

systémový administrátor


Irina

programátorka